6.10.21

Paulina Chmurska - Krok po kroku. Liczymy // krok po kroku. EmocjePaulina Chmurska - Krok po kroku. Liczymy // krok po kroku. Emocje 

Wydawnictwo Wilga

Okładka twarda 

Ilość stron 8


Seria „Krok po kroku” towarzyszy nam każdego dnia. Chłopcy ją po prostu uwielbiają i domagają się czytania. Dlatego tez w naszym zbiorze znajdują się wszystkie książeczki. Głównymi bohaterami są Staś i Hania, urocze i sympatyczne rodzeństwo. Ilustracje są piękne, kolorowe, zachęcają do ciągłego oglądania. Poruszają wiele tematów jak wizyta u lekarza, robienie siku, sprzątanie, rodzina czy jedzenie. Książki te są dobre na każdą okazję. 

 

Ostatnio premierę miały dwie książeczki: Liczymy oraz Emocje. 


Emocje 

Czy jesteś wesoły? A może się smucisz? Powiedz, co czujesz. Dzięki tej książce dziecko nauczy się nazywać swoje emocje takie jak radość, smutek, złość, wstyd.Liczymy 

Jedno słońce, dwa kalosze, trzy! Liczenie może  fajne! Dzięki prostym i zabawnym rymowankom, dziecko nauczy się podstaw liczenia - w tej konkretnej książeczce do trzech.


Uwielbiam te serię za rymowane wierszyki, sympatyczne postaci, kolorowe ilustracje i kartonowe strony. Każdy znajdzie w nich coś dla siebie, bo książeczek z tej serii zostało już wydanych bardzo wiele. My mamy chyba wszystkie dostępne na rynku ;) Serdecznie polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)