7.10.21

Malwina Bareła, Lunchbox na każdy dzień. Fit Bento
Malwina Bareła, Lunchbox na każdy dzień. Fit Bento

Wydawnictwo Znak 

Okładka twarda 

Ilość stron 336


Odkąd zostałam mamą oczywiście czas tak bardzo się skurczył, że cały czas szukam inspiracji do tworzenia posiłków szybkich, smacznych, a jednocześnie zdrowych, a przy tym jednocześnie zapakować je do pracy dla siebie czy męża i zabrać do pracy. 


Najnowsza publikacja Malwiny Bareły znów zaskakuje ogromem przepisów. Tym razem na 4 pory roku. Książka została właśnie podzielona na wiosnę, lato, jesień i zimę w bardzo przemyślany  sposób, a więc w zależności od dostępności świeżych składników. Dieta pudełkowa przygotowana przez panią Malwinę zachwyca estetyką. Poza tym w książce autorka nie stworzyła wymyślnych potraw, do których nie dostaniemy produktów, ale korzystała z takich, które znajdziecie w osiedlowym sklepiku takich jak marchew, seler, dynia czy kurczak, składniki przede wszystkim tanie. Autorka również wykorzystuje ideę zero waste, czyli używa wszystkich części warzyw, które być może do tej pory wyrzucaliście jak choćby łodyga brokuła, głąb kapusty czy liście rzodkiewki. Pani Malwina podpowiada także jak wygospodarować  czas na gotowanie oraz jak oszczędzać na zakupach. 


To już moja trzecia książka pani Malwiny, która zagościła na naszej półce i z której na pewno będziemy korzystać. Kuchnia w wydaniu autorki jest kolorowa, zdrowa, smaczna i pełna inspiracji. Bento to wszystko czego potrzebuję na ten moment. Kolejna wyjątkowa książka. Piękne wydanie. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)