28.10.21

Michael Bond, Paddington za granicą

Michael Bond, Paddington za granicą 

Znak Emotikon

Okładka twarda 

Ilość stron 144 


Paddington za granicą” to już czwarty tom przygód jednego z moich ulubionych Misiów, czyli  Paddingtona ;) książkę zamówiłam w księgarni Tania Książka ;) 


Kiedy pan Brown ogłasza, że rodzina wybiera się do Francji na letnie wakacje, Paddington jest podekscytowany, zwłaszcza, ż jest odpowiedzialny za plan podróży.


Sprawdźmy więc, jak Paddingtonowi spodoba się podróż samolotem. Czy odważy się spróbować ślimaków? Jak zakończy się jego wizyta u wróżki? Na te i na wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź na kartach tej niezwykle wciągającej i pięknie napisanej powieści.
Ta książka ma bardziej spójny temat niż poprzednie, ponieważ cala skupia się na przygodach Paddingtona, przygotowującego się do wyjazdu do Francji. a następnie czasu spędzanego tam, ale każdy rozdział nadal opowiada indywidualną historię o tym, co robi Paddington. Jednak bez względu na to, dokąd pójdzie, Paddington zawsze będzie miał jakieś kłopoty. 


Uwielbiam czytać przygody Paddingtona i już nie mogę się doczekać, kiedy  podzielę się nimi z moimi dziećmi. Historie są zazwyczaj zabawne, można się do nich odnieść, a po drodze trochę popsocić.


Czytelnicy będą jak zwykle zauroczeni przygodami Paddingtona i jednocześnie cieszyć się wakacjami z tą sympatyczną rodzinką.  


Koniecznie sprawdźcie ofertę książek dla dzieci w księgarni  TaniaKsiazka :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)