25.10.21

Ewa i Paweł Pawlak, Mały atlas kotów (i kociaków)

Ewa i Paweł Pawlak, Mały atlas kotów (i kociaków) 

Nasza Księgarnia

Okładka twarda 

Ilość stron 40 


W czwartym już małym atlasie para znakomitych twórców składa hołd swojej wielkiej miłości: kotom. Napotkamy tu między innymi puchate koty norweskie, niebieskookie syjamy, japońskie koty z pomponikiem zamiast ogona, jak również kota nad kotami: wielorasowego dachowca. Osobiste historie przeplatają się w tej książce z dostosowanymi do wieku czytelnika informacjami o kociej naturze, o kocim języku czy o dzikich kuzynach kota domowego.

.

.

Przepiękna książka, która rozbudzi wyobraźnię niejednego małego miłośnika kotów. Autorami są ilustratorzy – Ewa i Paweł Pawlakowie, którzy za pomocą różnych technik plastycznych sportretowali koty! Na jednej stronie znajduje się kompozycja przygotowana przez artystów, a na drugiej fotografia, z którą można porównać dzieło. Faktycznie te koty wyglądają jak prawdziwe!
Jestem zachwycona tą książką tak samo jak poprzednimi.  Wydanie jest przepiękne, kolorowe, w twardej i eleganckiej oprawie, które na pewno zainteresuje najmłodszych. Kartonowe strony nie są ciężkie, więc książkę spokojnie można zabrać ze sobą w plener. Będzie idealnym prezentem dla dzieciaka, które kocha koty, czyli dla moich synów na przykład ;) 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)