17.10.21

Akademia Mądrego Dziecka. Pierwsze puzzle - Kolorowy autobus // Pierwsze puzzle

Akademia Mądrego Dziecka. Pierwsze puzzle - Kolorowy autobus // Pierwsze puzzle 

HarperKids Polska 

Okładka twarda kartonowa

Ilość stron 10 


Akademia Mądrego Dziecka to seria książeczek dla najmłodszych.Wydawane w różnych kształtach i formatach, które zachęcają maluszków do nauki przez zabawę. Każda publikacja to wspaniała rozrywka wspomagająca rozwój dwulatków i trzylatków. Kartonowe książeczki z wyciętymi kształtami, ruchomymi obrazkami rozwijają zdolności manualne, a także poruszają bliskie maluchom tematy i zaspokajają ich ciekawość.


Kolorowy autobus 

Z publikacji „Kolorowy autobus” dziecko pozna cztery kolory: czerwony, żółty, zielony oraz niebieski. Dodatkowo na każdej stronie pokazane są pojazdy (wóz strażacki, traktor, koparka) oraz przedmioty w danym kolorze oraz 1 duży puzzel. Po wyjęciu puzzli, można je połączyć. 

Zwierzęta w podróży 

W książeczce ‘Zwierzęta w podróży” przedstawione zostały zwierzęta. Dodatkowo na każdej stronie znajduje się 1 duży puzzel - wagonik. Po wyjęciu puzzli, można je połączyć tworząc pociąg, którego pasażerami są urocze zwierzątka. 


Dziecko dzięki tym książeczkom ćwiczy nie tylko sprawność manualną, rozwój małej motoryki, koncentrację, logiczne myślenie, ale również poznaje nowe słowa, zwierzątka, pojazdy oraz kolory. 


Akademia Mądrego Dziecka to solidne wydanie, w twardej oprawie oraz bezpieczne, ponieważ kartonowe strony mają zaokrąglone rogi. Maluszek podczas przeglądania na pewno nie zrobi sobie krzywdy. W książeczkach pojawia się mnóstwo kolorowych ilustracji i uroczych bohaterów. Podobają mi się również krótkie wpadajcie w ucho rymowanki. Z każdej książki dziecko czegoś się nauczy. Serdecznie polecam!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)