5.10.21

Agnieszka Frączek, Kap cap chlap i inne wierszyki ćwiczące językiAgnieszka Frączek, Kap cap chlap i inne wierszyki ćwiczące języki 

Wydawnictwo Wilga 

Okładka twarda 

Ilość stron 96


Kap cap chłop i inne wierszyki ćwiczące języki” to bardzo interesująca publikacja autorstwa Agnieszki Fraczek. Wierszyki te wspomagają rozwój mowy dziecka. Książka została wydana, twardej oprawie oraz na matowym papierze. Całości dopełniają kolorowe i zabawne ilustracje. Jeśli lubicie łamańce językowe i wierszyki to jest to książka dla Was. Zabawne łamańce językowe, rymowanki logopedyczne, teksty oparte na grze słów i humorystycznych skojarzeniach. Przeczytałam wszystkie na głos i było mnóstwo śmiechu i zabawy, bo nie wszystkie udało się przeczytać bez zająknięcia. 


Rewelacyjna książeczka, aby ćwiczyć język, wargi i policzki. Doskonale sprawdzi się w terapii logopedycznej, ćwiczeniu aparatu mowy, ale również w codziennej zabawie czy choćby dla rozluźnienia atmosfery ;) Pełna humoru i zabawna. Polecam! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)