16.10.21

Kinga Tajgreber, Cocomelon. To lubię. Warzywa // Cocomelon. To lubię. Dobre słowa

Kinga Tajgreber, Cocomelon. To lubię. Warzywa // Cocomelon. To lubię. Dobre słowa 

HarperKids Polska 

Okładka twarda kartonowa

Ilość stron 10


Patrząc na serię Cocomelon od razu kojarzą mi się skoczne piosenki dla dzieci na YouTube :) nie wiedziałam, czego się spodziewać po tyć kartonowych wydaniach, ale koniec końców bardzo przypadku chłopakom do gustu i czytaliśmy je już kilkanaście razy ;) 


Cocomelon. To lubię. Warzywa 

Książeczka jest znakomitym punktem wyjścia do rozmów z dziećmi, dlaczego warto jeść warzywa - choćby po to, żeby być zdrowym, mieć siłę do zabawy i uczyć się nowych rzeczy jak jazda na rolkach. Jedzenie warzyw jest bardzo ważną sprawą. Cocomelon. To lubię. Dobre słowa 

Dzień dobry, przepraszam, dziękuję – to słowa, które mogą sprawiać, że inni się uśmiechają. Bohaterowie książeczki pokazują, że dzięki grzecznym zwrotom wspólna zabawa staje się lepsza, a zwracanie się o pomoc łatwiejsze.


Bardzo przyjemne książeczki, które poruszają tematy bliskie dzieciom, z którymi mają do czynienia na co dzień. Dziecko. Każdej z nich się czego nauczy. zawierają barwne ilustracje i krotki tekst. Dodatkowym atutem jest ciekawy format melona, jednocześnie bezpieczny, niewielki i poręczny. Idealnie zmieści się w malutkie rączki. Kartonowe strony zdecydowanie są odporne na wielokrotne wspólne czytanie. Idealne na prezent. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)