7.10.21

Cuda Polski. Najpiękniejsze miejsca w Polsce
Cuda Polski. Najpiękniejsze miejsca w Polsce 

Wydawnictwo SBM

Okładka twarda 

Ilość stron 160 


„Cudze chwalicie, swego nie znacie”. Jakie to przysłowie jest prawdziwe… i naprawdę nabrało innego znaczenia od czasów pandemii. Zaczęliśmy doceniać swój kraj, kiedy nie mogliśmy podróżować za granicę, a dostrzegliśmy piękno, które mamy pod nosem.


W przepięknie wydanym albumie „Cuda Polski” znajdziemy kilkaset barwnych fotografii przedstawiających najpopularniejsze, najpiękniejsze i najbardziej intrygujące zakątki Polski, które grzechem byłoby pominąć w czasie urlopu. 


W publikacji tej zamieszczono sporo informacji poświęconych miejscom ukazanym na fotografiach. W albumie tym nie znajdziemy suchych opisów, a wiele interesujących faktów i ciekawostek. Polska jest pięknym krajem i ma naprawdę wiele do zaoferowania. 


„Cuda Polski” to okazała publikacja, która doskonale sprawdzi się jako prezent, ale także pomoże zdecydować, które z miejsc należy odwiedzić. Bardzo podoba mi się to wydanie. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)