14.10.21

Emma Yarlett, Łap potworka! Gryzak

Emma Yarlett, Łap potworka! Gryzak

Wydawnictwo Wilga

Okładka twarda

Ilość stron 36

 

Wyobraź sobie, że jesteś tak entuzjastycznie nastawiony do książki, że po prostu nie możesz się jej oprzeć, by nie kąsać stron?! To jest problem bohatera tej książki, Gyzaka. To  książkowy potworek i po prostu uwielbia podjadać strony! Ale uwaga! Gryzio wydostał się na wolność ze swojej książki i postanowił zrobić zamieszanie, tym razem w biblioteczne małego Kacpra.

To już trzecia książka o Gryzaku. Jakie książki napotka Gryzak na swej drodze? Tym razem potworek przestraszy astronautę i lwa, pozna świat kolorów i cyfr, a także… będzie musiał uciekać przed smokiem! Dołączcie do zwariowanego pościgu za potworkiem. Jedno jest pewne, z tym sympatycznym stworkiem nie ma nudnych książek.


Pełna klapek do otwierania, dziur do zajrzenia i książek w książce to żywa, wciągająca i kolorowa historia wypełniona wszelkiego rodzaju interesującymi faktami. Przezabawna, edukacyjna, a przede wszystkim zabawna  i przyjemna lektura.

Koncepcja książki jest genialna dla przedszkolaków. Są dziury, w których Gryzak przeżuwał, a także klapy i wiele historii w historii. Możesz czytać książki, które zjadł, więc pomyśl o tym jak o dwóch książkach lub trzech, czterech, pięciu w cenie jednej.

Na tylnej stronie jest mały ślad ugryzienia... więc wiedz o tym, że Gryzak uciekł i jest gotowy do skubania kolejnej! Jeśli chcecie się pochichotać i dobrze bawić podczas lektury to koniecznie sięgnijcie po Gryzaka ;) 


Buziaki, Paulina

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)