18.10.21

The Usborne Big Book of English Words // Usborne Musical Books - The Nutcracker


The Usborne Big Book of English Words // Usborne Musical Books - The  Nutcracker 

Usborne 

Okładka twarda 


The Usborne Big Books of English Words

Okładka twarda 

Ilość stron 34 


Świetna książka dla najmłodszych uczących się nowych słówek. Zawiera ona około tysiąca codziennych słów ułożonych tematycznie, co znacznie ułatwi naukę. Między innymi transport,  dom i ogród, szkoła, ciało i zdrowie, kolory i kształty czy pogoda 


Każda strona ma dużą  scenę z obiektami oznaczonymi ich nazwami w języku angielskim. Na końcu książki znajduje się lista słów, dzięki której dzieci mogą posłuchać wszystkich słów czytanych przez native speakera języka angielskiego na stronie Usborne Quicklinks.


Duży format w twardej oprawie jest idealny dla najmłodszych. Świetny sposób na budowanie słownictwa dziecka, z uroczymi obrazkami. 


.

Usborne Musical Books - The Nutcracker 

Usborne 

Okładka twarda 

Ilość stron 


Jedna z piękniejszych książeczek, jakie mamy w biblioteczce :). „Dziadka do orzechów” kocham całym sercem i tym wydaniem jestem zachwycona :) 


Pewnej magicznej bożonarodzeniowej nocy lalka Dziadek do orzechów małej dziewczynki budzi się do życia! 


Małe dzieci pokochają tłoczenie kartek, aby usłyszeć specjalne aranżacje ze słynnego baletu „Dziadek do orzechów” Piotra Czajkowskiego. Z prostym tekstem i wspaniałymi ilustracjami Olgi Demidovej. 

Ta fenomenalna  książka dźwiękowa oparta jest na ukochanej klasyce i powtarzana młodszym dzieciom, aby zapewnić idealne wprowadzenie do historii.


Naciśnij guziczek na każdej stronie, aby usłyszeć wspaniałe dźwięki i odgłosy. Oszałamiające ilustracje uzupełniają te wspaniałe wydanie. Książki z oferty Usborne możecie zakupić u @fairytalebooksforkids :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)