23.10.21

Marie-Josée Arel - światło w tobie // miłość jest magiczna
Marie-Josée Arel - światło w tobie // miłość jest magiczna

Wydawnictwo Co Ja Na To

Okładka miękka 


Światło w tobie

Ilość stron 80 


Autorka i blogerka Marie-Josée Arel zaprasza do odkrycia dziesięciu prostych i kreatywnych rytuałów, zabawnych i bezwyznaniowych zajęć, które pozwolą rodzicom, dziadkom i wychowawcom towarzyszyć dzieciom w odkrywaniu ich wewnętrznego świata. Autorka zdecydowała się nie określać przedziału wiekowego dla jakiego książka miałaby być przeznaczona. 


A oto rytuały, które znajdziemy w książce: skrzynia ze skarbami (odkrywanie swojego potencjału), wewnętrzny kompas (rozpoznawanie i rozumienie emocji za pomocą kart), modlitwa (proszenie, dziękowanie, znajdowanie ulg i pocieszenia), czuwanie (uczestniczenie myślami w wydarzeniu albo wspieranie potrzebującej osoby), uważność (smakuj chwili obecnej), dziennik snów (zapisz życzenia, pragnienia), mantry (ukoj swój umysł krótkim pozytywnym zdaniem), cisza (oswojona medytacja), kino w twojej wyobraźni (wyobrażanie siebie w pozytywnej sytuacji), minipielgrzymka (odwiedzenie znaczącego miejsca). 

Miłość jest magiczna

Ilość stron 80


Dziesięć akcji promieniujących miłością i pielęgnujących szczęście, zabawę i bezwyznaniowe aktywności. Jest tak wiele sposobów, aby aktywować magię miłości i zmieniać świat: wykorzystywać swoje talenty, podawać pomocną dłoń, często się uśmiechać, okazywać  współczucie, mówić grzecznie, dzielić się z innymi, dbać o otoczenie. 


Ze strony wydawnictwa można pobrać materiały będące uzupełnieniem książek jak karty do wydrukowania oraz nagrania ćwiczeń dla dzieci. 


Bardzo interesujące publikacje, które jeśli tylko znajdują się w kręgu Waszych zainteresowań powinny znaleźć się  na Waszej półce :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)