2.6.23

Fajniej jest we dwoje


Słoń pomaga Myszy w dotarciu do utkniętego latawca, a Mysz z kolei pomaga Słoniowi znaleźć monetę . . . i tworzą natychmiastową więź. Tak! Nowe przyjaźnie mogą być świetną zabawą! Ale co się stanie, gdy tak bardzo się od siebie różnicie?


Ta dwójka zda sobie sprawę, że bycie różnym może utrudnić przyjaźń. Ale właśnie wtedy, gdy mają odpocząć od siebie, dzieje się coś niesamowitego, co coś co zmieni wszystko!


Ta piękna, rymowana książeczka z obrazkami autorstwa bestsellerowej ilustratorki Katy Hudson rozwiewa obawy dzieci związane z poczuciem odmienności podczas zawierania nowych znajomości — pokazuje, jak wspólne zainteresowania mogą przezwyciężyć zniechęcenie, dystans i wszelkie różnicę. Kochamy autorkę i ta książka również skradła nasze serca :) 

.

.

.

.

.

Jak Wam się podoba ? :)

.

.

.

.

.

#amberek #czytamdziecku #mamaczyta #bookworm #kidsbookstagram #littlebookworm #dzieciństwo #kochanieprzezczytanie #całapolskaczytadzieciom #jestemmamą #mojewszystko #bookoftheday 

#booksbooksbooks #czytaniejestfajne 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)