1.6.23

Katarzyna Grochola,Nowa książka Katarzyny Grocholi. O szukaniu szczęścia na przekór całemu światu. I oczywiście o miłości!


Czy możesz się spodziewać, że tego właśnie dnia spadnie na ciebie jak grom z jasnego nieba to coś, co nie pozwoli ci już nigdy wrócić do normalnego życia? Co postawi na głowie twoje przekonania, twoją wygodę, twój brak oczekiwań? Czy można się przygotować na miłość?


Wzruszająca historia Harriet i Andrew. Ona - wyzwolona artystka, tuż po traumie rozstania. On - pracownik korporacji, pełen lęków i ograniczeń, z jakich leczy go miłość. Połączyło ich uczucie niebanalne pod każdym względem. Nagłe, ryzykowne, niemożliwe. Pełne namiętności i dramatycznych zwrotów akcji, po których oboje przewartościują własne życie.

Bohaterowie nowej książki Katarzyny Grocholi chcą wybrać słoneczną stronę - ale nie wiedzą, że cały czas pozostają w cieniu. W cieniu słońca.


Już na samym początku mogłabym tylko powiedzieć, że co tu dużo mówić, pisać, dzielić się opiniami... tę powieść po prostu trzeba przeczytać. 


Po książki pani Grocholi sięgam już od kilkunastu lat. Uwielbiam jej styl, poczucie humoru, genialnych bohaterów. I w miarę wydawania kolejnych autorka tworzy coraz piękniejsze historie, które chwytają za serce. Pochłonęłam w jeden wieczor i tak bardzo chciałabym, żeby pani Grochola pisała o wiele więcej takich wspaniałych książek. Jestem oczarowana. 

.

.

.

.

.

Czytacie książki Grocholi ? :)

.

.

.

.

.

.

.

#katarzynagrochola #booklover #bookish #booknerd #bookaddict #bookme #bookshelf #bookaholic #booklove #BookNow #bookphotography #booking #bookstagrammer #bookporn #booklovers 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)