27.5.23

Line Halsnes, Mocarne dinozaury
Line Halsnes, Mocarne dinozaury 

Wyd. Mamania 

Okładka twarda 


Jakiś czas temu pokazywałam Wam Mocarne maszyny, a teraz najnowsza publikacja autorstwa Line Halsnes dotyczy dinozaurów. 


Małe dzieci uwielbiają wielkie, mocarne i przerażające dinozaury – dzięki tej książce poznają siedem najfajniejszych zwierząt, jakie kiedykolwiek żyły. Zobaczą, jak dinozaury wyglądały w środku i na zewnątrz. Line Halsnes poważnie traktuje najmłodszych ekspertów od dinozaurów i przekazuje niezwykłe fakty o dinozaurach w sposób, który zaciekawi każdego miłośnika dinozaurów.


Poza tym na stronach znajdują się zagadki, które aktywizują małego czytelnika :) Bardzo interesująca publikacja, która u nas się sprawdziła :) 

.

.

.

.

.

.

A Wam jak się podoba ? :) macie fana dinozaurów w domu ? :)

.

.

.

.

.

.

.

#mocarnedinozaury #dinozaury #dinusie #dino #booksbooksbooks #czytaniejestfajne #bookstagram #bookworm #booklover #bookish #booknerd #bookaddict #bookaholic #booklove #BookNow #bookphotography #booking #flatlaypolska #bookporn #booklovers 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)