21.5.23

Shannon Hale, Prawie perfekcyjny Kociorożec
Shannon Hale, Prawie perfekcyjny Kociorożec 

Mamania 


Nowa zachwycająca książka autorek "Kici tyci Kociorożca", która celebruje magię przyjaźni i piękno niedoskonałości.


Jednorożec jest doskonały. Każdy tak uważa. Od lat wygląda tak, jak wszyscy myślą, że powinien. Ale pewnego dnia Jednorożec zaczyna się czuć jak wielki, brzydki głuptas. Zaczyna się zastanawiać: czy Kicia będzie chciała wciąż być jego najlepszą przyjaciółką, jeśli nie będzie absolutnie doskonały?


Chwytająca za serce historia z uroczą parą przyjaciół, pokazująca czytelnikom, jak ważne jest akceptowanie własnych wad i niedoskonałości.


Shannon Hale i Leuyen Pham ponownie połączyły siły, aby pokazać dzieciom, że bycie niedoskonałym jest w porządku. Najlepsi przyjaciele akceptują okazjonalne plamy, więc nie ma potrzeby się tym stresować. W świecie zdominowanym przez presję rówieśników i potrzebę dopasowania się miło jest zobaczyć książkę, która mówi: „nie, nie zawsze musisz być doskonały, aby mieć przyjaciela”.


Bardzo podobała mi się grafika i ogólne przesłanie. Polecam. Nie tylko młodszym, ale i starszym ;)

.

.

.

.

.

Jak Wam się podoba ? :)

.

.

.

.

.

#kicitycikociorożec #jednorożec #kociorożec #kochanieprzezczytanie #całapolskaczytadzieciom #jestemmamą #mojewszystko #bookoftheday 

#booksbooksbooks #czytaniejestfajne 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)