8.5.23

Hollie Hughes, Nie bój się zmian Maliszko!


Hollie Hughes, Nie bój się zmian Maliszko! 

Amberek 


„W dzikim zaułku ogródka,
gdzie pędy jeżyn się zwieszają,
tętni życiem świat stworzonek małych,
które wielkie emocje przeżywają...


Każde z  nich historię swoją nam opowie.
Zajrzyjmy więc w  tę gęstwinę wspaniałą,
gdzie dziś wśród robaczków wielu
spotkamy MaLiszkę - gąsieniczkę małą.”


Nadchodzi czas, kiedy gąsienice przemieniają się w  piękne, kolorowe motyle. Ale MaLiszka lubi być po prostu liszką. Boi się zmian i  tego, co przyniosą. Czy dzięki pomocy i  wsparciu swojego przyjaciela Bazyla, MaLiszka przekona się, że zmiany są nie  tylko konieczne, ale mogą być ciekawe, zabawne i  otwierać drogę do nowych przygód?
To wspaniała opowieść, która uspokoi dzieci przed zmianami. Ilustracje są absolutnie oszałamiające. Uwielbiam wszystkie szczegóły, a mój syn uwielbiał zaglądać do domu motyla i wyobrażać sobie życie w świecie Maliszki. Ponadto w całej książeczce pojawia się wachlarz różnorodnych postaci, robaczków.


Uwielbiamy rymowane historie i wspaniale jest czytać je na głos. Ta opowieść ma też bardzo ważne przesłanie: zmiana może być zabawna i prowadzić do nowych, ekscytujących przygód!

.

.

.

.

Jak Wam się podoba nowy #amberek ? :)

.

.

.

.

.


#dziecko ##readingmylove #bookpassion #mamaczyta #bookworm #littlebookworm #dzieciństwo #maluszek #jestemmamą #czytamwszędzie #mojewszystko #czytambolubie #bookstagrampl #booknow 

#booksbooksbooks #czytaniejestfajne 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)