18.5.23

Natalie Quintart, Traktorek jest zazdrosny

Natalie Quintart, Traktorek jest zazdrosny  

Wyd. Papilon 


„Traktorek jest zazdrosny” to pięknie ilustrowana książka obrazkowa dla dzieci.


Sympatyczny Traktorek wraz z przyjaciółmi mieszka w gospodarstwie Duży Dąb. Bohater serii podejmuje wyzwania i przeżywa emocje, jakim na co dzień stawiają czoła dzieci w wieku przedszkolnym.


Tym razem mierzy się z zazdrością.

„Nowy” w gospodarstwie budzi podziw wszystkich: każdy chce się z nim zaprzyjaźnić. Traktorek czuje się mniej ważny.

Czy słusznie obawia się, że od teraz nie będzie już nikomu potrzebny, a nowy mieszkaniec gospodarstwa zajmie jego miejsce u boku przyjaciół?
Opowieść zwraca uwagę na potrzebę przynależności i bycia ważnym oraz o radzeniu sobie z uczuciem zazdrości. Książka zawiera unikalny zestaw postaci, w tym Traktorka, przyczepę Lili i różne zwierzęta hodowlane.


Opowieść jest odpowiednia dla początkujących czytelników. Polecam wszystkim odpowiedzialnym za dzieci: rodziców, dziadków, bibliotek i szkół. Atrakcyjna książeczka dla najmłodszych ;) uwielbiamy i często wracamy :) 

.

.

.

.

Jak Wam się podoba ? :)

.

.

.

.

#małytraktorek #kidsbookstagram #littlebookworm #dzieciństwo #kochanieprzezczytanie #całapolskaczytadzieciom #jestemmamą #mojewszystko #bookoftheday 

#booksbooksbooks #czytaniejestfajne  


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)