5.10.21

Barbara Supeł, Inspektor Kiwi na tropie dobrych manier
Barbara Supeł, Inspektor Kiwi na tropie dobrych manier 

Wydawnictwo Zielona Sowa 

Okładka twarda 

Ilość stron 32Od dawna jestem ogromną fanką pani Barbary Supeł. Na każdą jej książkę czekam z niecierpliwością i radością. Uwielbiam jej tłumaczenia książek Rachel Bright, Felusia i Kocimiętkę, a także kocham Jadzię i Stasia Pętelków. Teraz dołączył do nich Inspektor Kiwi, z którym od razu się polubiliśmy. 


W tej części Inspektor Kiwi spotka się ze swoimi ptasimi znajomymi na imprezie u Flaminga. Niestety, kulturalny Inspektor punktualnie puka do drzwi… a tam czeka go spore rozczarowanie. Goście przychodzą mocno spóźnieni. Ale to nic… również Flaming jako gospodarz również jest q proszku… Czy to przyjęcie się w ogóle odbędzie ? Czy uda się je uratować? Koniecznie zajrzyjcie do książki :) 
„Inspektor Kiwi na tropie dobrych manier” to przezabawna i urocza wierszowana opowieść. Przygody kulturalnego Kiwi napisane są lekkim językiem i czyta się błyskawicznie, jednym tchem. Akcja książki jest dynamiczna, pełna zwrotów akcji, niesamowicie rytmiczna i rymowana. 


W tej części zostały Poruszone tematy zachowania przy stole, spóźniania się, pomocy przy sprzątaniu czy podziękowania, a przede wszystkim pomaga nabrać taktu i ogłady w bardzo przyjazny sposób. 


Na uwagę zasługują również przeurocze, zabawne, ładne i kolorowe ilustracje. Bohaterowie od razu wzbudzili moja sympatię. Ilustratorka wykonała naprawdę kawał dobrej roboty. Wydanie jest piękne w twardej eleganckiej oprawie i dużym wygodnym formacie. Idealnie nada się na prezent. 


Najnowsza cześć przygód o Inspektorze Kiwi jest wprost rewelacyjna. Niesamowicie wsie ubawiłam podczas lektury. Koniecznie musimy też nadrobić poprzednią część. Mój trzylatek był zachwycony. Polecam! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)