24.10.21

Kasia Huzar-Czub, Wierszyki paluszkowe

Kasia Huzar-Czub, Wierszyki paluszkowe

Natuli 

Okładka twarda 

Ilość stron 36 


Wpadajcie do księgarni Natuli :)


„Wierszyki paluszkowe to kolejna interesująca propozycja od Natuli. W książeczce znajduje się 16 króciutkich, kilkuwersowych rymowanek o zwierzątkach. 


Na dole strony znajduje się instrukcja jak wykonywać daną zabawę paluszkową. W ruch pójdą nie tylko Wasze dłonie i palce, ale również Waszych pociech. 

Uważam, że taka książka idealnie sprawdzi  się w poczekalni u lekarza, w podróży czy po prostu  w m wolnej chwili, kiedy się nudzi albo brakuje zabawek. Zabawy paluszkowe poprawiają zdolności manualne, przygotowują do układania, konstruowania, lepienia, wydzierania, wycinania, rysowania, malowania, a także pisania. Ale przede wszystkim pozwoli nawiązać bliskie relacje z dziećmi i spędzić miło czas. 


Format książki jest bardzo wygodny, ilustracje kolorowe, zwierzątka sympatyczne, a wierszyki rymowane, proste i krótkie. Moje dzieci były zachwycone po przeczytaniu i wracamy do tych zabaw. Szczególnie upodobały sobie surykatki i ślimaka :D 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)