25.10.21

Historia sztuki z woodnart.pl


@woodnartpl tworzą Kasia i Marysia. Obie są  mamami, które kochają sztukę.  Brakowało im na rynku układanek dla najmłodszych. W wakacje 2020, w środku pandemii, Kasia wpadła na pomysł kartonowych puzzli z Gwieździsta Nocą Van Gogha. Jednak karton ma swoje ograniczenia, stąd pomysł na wykorzystanie drewna. Niesamowita historia. Absolutne brawa dla Pań i trzymam mocno kciuki za dalszy rozwój ;) 


Kiedy tylko zobaczyłam produkty od @woodnartpl wiedziałam, że  chce je mieć. Chłopcy tak bardzo pozytywnie zareagowali, że na pewno na tym nie koniec :)


Skusiliśmy się na układankę „Słoneczniki” Van Gogha, malowankę „Portret małżonków Arnolfini” Van Eycka oraz zestaw memo. 


Zestaw memo to 56 kafelków, czyli 28 par o wymiarach 6x6 cm. Małe dzieła sztuki, które wprost uwielbiamy układać. Obrazy są wyraziste, piękne, kolorowe, trwałe. Układanka składa się z 7 elementów, z którymi radzi sobie już mój dwulatek. Dostępne są również układanki składające się z 15-stu i 24-ech elementów. A malowankę sama z chęcią podkradnę chłopakom.


Doskonałe propozycje dla najmłodszych do wprowadzania w świat malarstwa i sztuki. Jakość tych  produktów jest fantastyczna. Wykonane na grubej sklejce z ogromną starannością i zadbaniem o każdy najmniejszy szczegół. Trwałe, pachnące i piękne. 


Już teraz te zestawy należą do naszych ulubionych, więc na pewno będziemy chcieli zaopatrzyć się w więcej układanek i malowanek. Dziewczyny tworzą prawdziwe dzieła sztuki. Doskonały pomysł na prezent dla dzieci i dorosłych :) 


Koniecznie zaobserwujcie @woodnartpl :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)