31.10.21

Jeff Kinney, Rowley przedstawia. Strasznie straszne opowieści

Jeff Kinney, Rowley przedstawia. Strasznie straszne opowieści

Nasza Księgarnia 

Okładka miękka

Ilość stron 224 


Autor bestsellerów Jeff Kinney przedstawia nam Rowleya Jeffersona i jego „Strasznie straszne opowieści .

Jeśli kochasz ciemność i strach, przygotuj się na głośny śmiech i przerażenie w tym samym czasie, gdy napotkasz wampiry, zombie i duchy.


Te komiczne, zabawne historie ewoluują z żywej wyobraźni Rowleya Jeffersona. Dzięki ponad 14 opowieściom przedstawionym w tej części z pewnością będziesz się dobrze bawić.


Jedną z interesujących postaci w książce jest Rowan, który odkrywa swoją owłosioną klatkę piersiową i używa depilatora tylko po to, by odkryć dobrze strzeżony rodzinny sekret.

Potem jest Jasper, miejski dowcipniś, który budzi się tylko po to, by zdać sobie sprawę, że nie żyje? Czy to oznaczało, że był duchem?


Ciotka Fannie, która została przez pomyłkę spalona żywcem przez swoich chciwych krewnych. Tylko dlatego, że po prostu chcieli ją usunąć, aby mogli oglądać wielki mecz na jej ogromnym telewizorze. Czeka ich niespodzianka!


Wraz z tymi jeżącymi włosy na głowie opowieściami są zabawne czarno-białe ilustracje, które przyciągną uwagę dzieci. Kinney stworzył interesujący zbiór opowiadań, które są pełne czarnego humoru i przerażających rzeczy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)