31.5.22

Carron Brown, Podświetl i odkryj. Dinozaury // Na placu budowy // Na farmie


Carron Brown, Podświetl i odkryj. Dinozaury // Na placu budowy // Na farmie 

Wydawnictwo Api Papi

Okładka twarda 


Poświeć latarką za kartką lub trzymaj ją pod światło, aby odsłonić to, co jest ukryte w różnych miejscach i przedmiotach oraz wokół nich. Odkryj świat wspaniałych niespodzianek!


Na placu budowy 


Od kierowcy dźwigu w kabinie i inżynierów, kopiących głęboko pod ziemią, po buldożery

i wszelkiego rodzaju maszyny. Każda strona odkryje przed tobą sekrety ruchliwego placu

budowy. Zobacz, jak wyrasta drapacz chmur z tą pięknie ilustrowaną interaktywną książką! Młodzi czytelnicy będą mogli dowiedzieć się, jak budowane są duże budynki i wszystko o niesamowitych maszynach, których używają w tym procesie.


Dinozaury

Zobacz jak wyglądały najmniejsze dinozaury, dowiedz się, który był najwyższy, a który najgroźniejszy, zajrzyj pod wodę oraz w korony drzew i zobacz, kto jeszcze żył na ziemi razem z dinozaurami!


Na farmie 

Zobacz jak zwierzęta radzą sobie zimą na farmie, kto nowy przychodzi na świat wiosną, co latem uprawiają rolnicy na polu, w sadzie i ogrodzie, oraz jak wyglądają jesienne zbiory! Ta niezwykła książka to doskonała pozycja dla najmłodszych miłośników przyrody i życia na wsi!

Innowacyjna funkcja przezroczystości spełnia podobną funkcję do książek z podnoszonymi klapami, ale ma dodatkowy interaktywny wymiar, dzięki któremu dziecko może jednocześnie widzieć zarówno powierzchnię, jak i ukryty obrazek.


Strony mają duże plamki, które ujawniają się, gdy prześwituje światło, co czyni je doskonałym dla młodszych rekomendacji z końca wieku. Ale wciąż wystarczająco skomplikowane, aby utrzymać zaangażowanie starszych czytelników. 


Seria „Podświetl i odkryj” podejmuje temat, który jest już interesujący i dodaje interaktywny aspekt do książki. Każdą z tej serii moje dzieci uwielbiają. Zdecydowanie dodaj te książki do swojej biblioteczki. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)