14.5.22

Coralie Saudo, Trzy małe świnki // Czerwony Kapturek. 22 możliwe historie i 5 zakończeń!

Coralie Saudo, Trzy małe świnki // Czerwony Kapturek. 22 możliwe historie i 5 zakończeń! 

HarperKids Polska

Okładka twarda 


„Ty decydujesz!” to nowa na polskim rynku wydawniczym seria bajek wielokrotnego wyboru, zwanych też paragrafowymi. Nowocześnie przedstawione opowieści zapoznają dzieci z klasyką w atrakcyjny dla nich sposób. 


Przy okazji rozwijają wyobraźnię, pobudzają ciekawość i pomagają w zrozumieniu konsekwencji wyborów. Zaspokajają też potrzebę podejmowania decyzji. Dzieci przy lekturze się nie nudzą, ponieważ rozbudowane ilustracje oraz interaktywny charakter książki skutecznie angażują ich uwagę. To bajki do wspólnego czytania, przy których nie będą się nudzić też opiekunowie, wyczarowując przy każdej lekturze inną opowieść!


Bardzo interesująca książka  z zakładkami,. Na każdej podwójnej stronie oferowane są mu dwie możliwości. Dwadzieścia dwie ścieżki prowadzą do pięciu różnych zakończeń. Czytelnik w ten sposób ma wpływ na fabułę. My skusiliśmy się na „Trzy małe świnki” oraz „Czerwonego Kapturka” :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)