2.5.22

Olga Gorczyca-Popławska- Lisek Julek. Przyjaciele // Poznajmy się // Przygoda w lesie // Urodziny
Olga Gorczyca-Popławska- Lisek Julek. Przyjaciele // Poznajmy się // Przygoda w lesie // Urodziny 

Wydawnictwo Wilga 

Okładka twarda 

Ilość stron 12


„Dotknij, potrząśnij, dmuchnij i obró” to denialna seria książek, w których głównym bohaterem jest uroczy lisek Julek ;) Wykonując polecenia mały czytelnik „wpłynie” na losy bohatera i będzie przeżywać przygody wraz z nim! Na kolejnych stronach dzieci rysują, naciskają paluszkiem, obracają książkę potrząsają nią, naśladują dźwięki i ruchy, by pomagać Julkowi w codziennych czynnościach, które są bliskie także dzieciom.

 

W książęce „Poznajmy się” Lisek Julek bardzo chce mieć przyjaciela. Dlatego zaprasza czytelnika do wspólnej zabawy! Dotykając, potrząsając, rysując czy przybijając piątki czytelnicy dowiedzą się, co Julek lubi najbardziej. 


„Urodziny” to wyjątkowa historia dla Liska Julka. Bohater wstał bardzo wcześnie. Dziś są jego drugie urodziny! Wraz z czytelnikiem Julek się do nich przygotuje. Czeka ich mnóstwo zabawy! 


W tomie „Przyjaciele” czytelnicy poznają przyjaciół liska Julka. Tym razem trzeba wytężyć wzrok, aby pomóc mu podczas zabawy w chowanego. Co za przygoda! 


Lisek Julek znalazł jajo, które wypadło z dziupli. W tomie „Przygoda w lesie” czytelnicy pomogą mu się nim zaopiekować i wspólnie pomogą małemu dzięciołowi wrócić do rodziców.
Zachwycające kartonowe książeczki dla najmłodszych czytelników. Na każdej rozkładówce znajduje się przepiękna, kolorowa ilustracja oraz propozycja aktywności dla maluszka.  Szalenie podobają mi się zwierzaczki, które są śliczne i sympatyczne. Cała książka wydana w twardej oprawie z kartonowymi stronami na pewno szybko się nie zniszczy, aktywizujący tekst oraz utrzymana w żywych, jasnych i radosnych kolorach ucieszy oko najmłodszych. Jestem zachwycona tą serią, gdyż tak naprawdę najprostsze rozwiązania są najlepsze dla malucha, zachęcą do aktywności  i świetnie spędzi ono czas z lekturą. Połączenie nauki i zabawy to świetna propozycja :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)