8.5.22

Akademia Mądrego Dziecka. Pudełko pełne zabawy - Dinozaury // Księżniczki

Akademia Mądrego Dziecka. Pudełko pełne zabawy - Dinozaury // Księżniczki 

Harper Kids Polska


Pudełko pełne zabawy to zestaw zawierający książeczkę z rymowankami oraz puzzle - układankę patyczkową dwustronną.  W zeszłym roku pokazywałam Wam „Pojazdy” oraz „Zwierzęta”, które do dzisiaj często układamy ;) 


Każdy obrazek składa się z 8 elementów, czyli 8 patyczków. W „Dinozaurach” pojawiają się Triceratops, Brachiozaur, Pterozaur, Stegozaur, Dilofozaur, Ankylozaur, Tyranozaur i Spinozaur. W „Księżniczkach” dziecko układa : Czerwonego Kapturka, Kopciuszka, Calineczkę, Małą Syrenkę, Królewnę Śnieżkę, Roszpunkę, Księżniczkę na ziarnku grochu oraz Dziewczynkę z zapałkami. Wybór jest naprawdę szeroki ;) . 


Zestaw zawiera tackę, która służy jako podkładka do układania. Jest bardzo wygodna, gdyż wykonana jest z twardego tworzywa. Nie wygina się i prędko się nie zniszczy. 

Do każdego zestawy dołączona została książeczka z wierszami autorstwa Zbigniewa Dmitroca. Można czytać dzieciom przez lub po ułożeniu te rytmiczne i przyjemne utwory. Nowością są dodatkowe napisy w języku angielskim.  


Czytanie i układanie elementów korzystnie wpływają na rozwój dziecka. Puzzle rozwijają motorykę małą, czyli pomagają ćwiczyć sprawność rąk, chwytność palców i precyzję ruchów, a wspólne czytanie pomaga rozwijać wyobraźnię oraz wzbogaca słownictwo. Bardzo solidne, kolorowe i interesujące wydanie.

.

.

.

.

Jak Wam się podobają ? 

.

.

.

.

#harperkidspolska #układamy #puzzle #lubiepuzzle #amd  #zabawa #układamypuzzle #układamypuzzle #puzzletime #razemnajlepiej #dladzieci #czaszdzieckiem #instadzieci #czasdlarelacji #synekmamusi #małamotoryka #kreatywniezdzieckiem #mamaidziecko #kochampuzzle #zabawazdzieckiem #dinozaury #ksiezniczki  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)