12.5.22

Ted Dewan, Bing coś dla mamy // Bing coś dla taty // Doktor Bing

Ted Dewan, Bing coś dla mamy // Bing coś dla taty // Doktor Bing 

HarperKids Polska 

Okładka twarda 


Moje dzieci uwielbiają Binga, więc to było jasne, że najnowsze książeczki z ukochanym króliczkiem im się spodobają. Ekscytująca nowa odsłona książek Teda Dewana. Jasne, zabawne ilustracje i łatwa do zrozumienia fabuła; idealne dla najmłodszych. 


Bing coś dla taty 

Co zrobi króliczek Bing, aby sprawić radość swojemu tacie? Własnoręcznie przygotuje coś, co mieni się i błyszczy, a przy tym ozdobione jest piórkami! Ale… czy Bing na pewno wie, od czego zacząć? 


Bing coś dla mamy 

Co zrobi króliczek Bing, aby sprawić radość swojej mamie? Nazbiera kwiatów, przygotuje pyszny poczęstunek i napój w kubku z pingwinem. To będzie wspaniały prezent! Ale… czy Bing na pewno wie, jak to wszystko zrobić? 


Doktor Bing 

Czy zastrzyk boli? Tylko troszkę, a dzielny Bing za chwilę o tym zapomni, ponieważ po wyjściu z gabinetu doktor Molly otrzyma… wyjątkową niespodziankę!

Wspaniała historia odzwierciedlająca rzeczywistość rutynowych szczepień przedszkolaka i nerwowość niektórych. Jest to pozytywna książka z odgrywaniem ról Binga i nauką, że szczepienia nie są niczym, czego należy się, aż tak bardzo bać.


Ted Dewan stworzył serię, która skupia się na relacji między dzieckiem a rodzicem/opiekunem. Dzięki krótkim, powtarzalnym tekstom, odważnym, jasnym grafikom i atrakcyjnym postaciom Bing oferuje zarówno rodzicowi, jak i dziecku przyjemne czytanie oraz prostą, uspokajającą zasadę przewodnią – że cokolwiek się stanie, to tylko rzecz, normalne zjawisko i nie ma się czym denerwować.  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)