17.5.22

Riz Reyes, Rośnij
Riz Reyes, Rośnij 

Wydawnictwo Młode Słowne 

Okładka twarda 

Ilość stron 64


„Rośnij” książka Napisana  przez ogrodnika Riza Reyesa i zilustrowana przez Sarę Boccaccini Meadows, to idealne wprowadzenie do uprawy roślin dla rodzin na całym świecie.


W tej oszałamiająco zilustrowanej książce zostało przedstawionych 15 roślin m.in. mięta, jabłka, aloes, dynie, ananasy, pomidory, orchidee oraz grzybów . Autor wykonał fantastyczną robotę, podając proste i dokładne informacje ogrodnicze. Obejmuje klasyfikację botaniczną, historię, zastosowanie, informacje kulturowe oraz wykorzystuje ciekawe fakty, które z pewnością przykują uwagę każdego czytelnika.


Poznaj ich zaskakujących krewnych (smaczny pomidor jest kuzynem zabójczej psiankowatej!) i odkryj ich ciekawe historie (sałata była pierwszą rośliną wyhodowaną w kosmosie!). Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami krok po kroku, aby uprawiać i pielęgnować każdy z nich, niezależnie od tego, czy masz duży ogród przydomowy, czy słoneczny parapet.

Pięknie wizualny przewodnik po uprawie, owocach, kwiatach i warzywach w domu. Bardzo dobrze rozplanowany, aby czytać i śledzić tekst jednocześnie oglądając przepiękne ilustracje. 


Świetny prezent dla maluchów i dorosłych, którzy chcą się hodować roślinki w domu. Na pewno zaszczepi miłość do roślinek! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)