18.5.22

Mifflin Lowe, Tata. Człowiek, mit, legenda

Mifflin Lowe, Tata. Człowiek, mit, legenda

Wydawnictwo Znak

Okładka twarda  


Już niebawem będziemy obchodzić Dzień Ojca, więc chciałabym Wam pokazać książkę idealną na tę okazję. 


Silniejszy niż Wielka Stopa, potężniejszy niż Thor, mądrzejszy niż Einstein… Szast-prast i już - w mig robi najlepsze spaghetti z czekoladowymi drażami. Zmienia pieluchy, bo po prostu to lubi, potrafi też liczyć do nieskończoności. I to dwa razy!

Tata. Najwspanialszy człowiek pod słońcem!


„Tata. Człowiek, mit, legenda” to epicka – i całkowicie nieprzesadzona – opowieść dla ojców na całym świecie! heroiczna, przezabawna i podnosząca na duchu, słodka saga taty: obrońcy, opiekuna i najlepszego przyjaciela dziecka. I to wszystko prawda. Prawda, tatusiowie?
Czy Twoje maleństwa uwielbia swojego ojca? Jeśli tak, to ma wiele wspólnego z młodym narratorem z książki „Tata. Człowiek, mit, legenda”, który nie może powstrzymać się od wyśpiewania pochwał dla swojego ojca, nawet jeśli niektóre z jego twierdzeń są nieco naciągane. Czy tata naprawdę potrafi latać? Czy naprawdę jest potężniejszy od Thora?! W oczach syna tata jest bohaterem, który pokonuje różnorodne wyzwania.


Ta książka jest niesamowicie urocza, ponieważ przekazuje zarówno kult bohatera dla syna, jak i wiele cennych ról jakie wypełnia ojciec. Opowieść i ilustracje są zabawne dla młodych i starszych, chociaż bardziej wnikliwi czytelnicy wyłowią niuanse humoru, które z pewnością są przeznaczone dla rodziców. Książka kończy się z delikatnym przesłaniem i miejscem, w którym twoje dziecko może zrobić listę wszystkich rzeczy, które sprawiają, że jego tata jest tak niesamowity. Ogólnie rzecz biorąc, wierzę, że ta książka jest zabawnym prezentem na Dzień Ojca, którym zarówno tata, jak i maluch mogą się cieszyć.


Dla Wrażliwego Czytelnika: Powinno być dobrze, dopóki w Twoim życiu jest tata, którego uwielbiasz.


Całkowicie pokochałam tę książkę. urocza, zabawna, mądra i pełna miłości. Polubiłam tę rodzinę, w której mama w tle robiła swoje, a tata był tym, kim jest, czyli bohaterem życia chłopca. Ilustracje idealnie pasują do fabuły. 


Tata - pierwszy bohater syna. Pierwsza miłość córki… 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)