25.5.22

Monika Filipina, Opowiem ci mamo co robi moje ciało


Monika Filipina, Opowiem ci mamo co robi moje ciało 

Nasza Księgarnia 

Okładka twarda 


To już kolejna część z Serii „Opowiem Ci mamo”, która znalazła się na naszej półce i po którą moje dzieciaki bardzo chętnie sięgają. Mamy już co jeździ na dwóch kołach, co robią auta, co robią dorośli,  co robią konie oraz co robią myszy (która stała się naszym ulubieńcem)


Miłka i jej brat Staś lubią tańczyć, skakać i biegać – i każdego dnia dowiadują się o sobie czegoś nowego! Odkryli już, że dzięki zmysłom widzą, słyszą i czują, a dzięki mięśniom mogą jeździć na hulajnodze i rowerze. Wiedzą, że serce pompuje krew, że oddychają, nawet kiedy śpią, i że mają dużo energii, bo jedzą warzywa i codziennie ćwiczą. Ale Miłka i Staś wiedzą też coś jeszcze: że każdy z nas jest inny, niepowtarzalny i zasługuje na szacunek!Obrazki są bardzo bogate, szczegółowe, ciekawe, kolorowe ilustracje , interesujące historie , mnóstwo humoru, do tego duży kartonowy format i twarda oprawa. 


Przepiękne wydanie, które zainteresuje już dwulatka. Starszemu dziecku zapewni zabawę na wiele godzin ze względu na różne zagadki, labirynty, wyszukiwanie różnic . Można opowiadać o tym co widzimy bez końca. Seria idealna na prezent. 


Serdecznie polecam! 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)