4.5.22

Nikola Kucharska, Miasto psówNikola Kucharska, Miasto psów 

Nasza Księgarnia

Okładka twarda 

Ilość stron 28


Kolejna zabawna i interesująca książka Nikoli Kucharskiej. To już standard, że przy książkach tej autorki uśmiech nam nie schodzi z twarzy ;) 


Zapraszamy do Miasta Psów. Razem z przewodnikiem zwiedzimy Inszczekut Badań Psich, Szkołę im. Cziki Szczekacz, Muzeum Psów czy Fort Dog. Przespacerujemy się promenadą, obejrzymy spektakl w psim teatrze i odpoczniemy w parku. Poznamy słynnych mieszkańców, historię miasta czy niezwykłe wynalazki jak czochraczkę czy zapachomat. W Mieście Psów bardzo dużo się dzieje! Policja ściga rabusiów, pojawiają się kosmici, państwo Szczeklińscy świętują złoty jubileusz, Maksio Dalmatyńczyk obchodzi urodziny, a to nie wszystko! Poza tym roztargnieni turyści wciąż coś gubią i trzeba pomagać im w szukaniu…

„Miasto psów” można oglądać godzinami i co rusz wyszukiwać nowe elementy. Ta niezwykła książka pobudza wyobraźnię, rozwija spostrzegawczość, umiejętność opowiadania, a przede wszystkim gwarantuje świetną zabawę. 


Wydanie jest bezpieczne, z zaokrąglonymi rogami, a także w twardej, oprawie i z kartonowymi stronami. Bardzo mi się podoba. Mamy kilka książek Nikoli Kucharskiej, właśnie takich kartonowych  jeszcze nie zniszczyła od częstego oglądania. Jeśli macie w domu fana psów i zwierzątek to koniecznie musi pojawić się na Waszej półce :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)