7.5.22

Camilia Reid-Mikuś


Poznajcie Mikusia! To bohater nowej serii, którą pokochają maluchy! Uroczy misio przeżywa śmieszne przygody, poznaje świat wokół i zdobywa codziennie nowe umiejętności.


Mikuś i wizyta na wsi

Mikuś jedzie dziś na wieś i jest tak wiele do zrobienia! Mikuś słyszy warkot traktora i karmi spragnione jagnię, a potem rusza na pole, by zobaczyć ryczące krowy.

Wszyscy mali czytelnicy będą zachwyceni tą interesująca wyprawą !


Mikuś i duży czerwony nocnik 

Mikuś  może być teraz wielkim misiem, ale nawet duże niedźwiedzie mają czasem malutkie wypadki.


Mikuś i dzień w przedszkolu 

Mikuś idzie dziś do żłobka i jest tak wiele rzeczy  do zrobienia. Wszyscy mali czytelnicy będą zachwyceni dźwiękami przedszkola, gdy dzieci grają muzykę, odbijają piłkę, a nawet spłukują toaletę! Ale kiedy przyjaciele wyłączą Mikusia z gry, jak sobie poradzi? Oczywiście poznając nowego przyjaciela i dobrze się bawiąc! Uspokajająca i wciągająca opowieść o wzlotach i upadkach przedszkola.

Idealna dla każdego, kto jest już w przedszkolu lub dopiero zaczyna tę przygodę.


Mikuś i pluszowy króliczek

Urocza i zabawna historia idealna na dobranoc. Po kąpieli z piszczącą kaczką i hałaśliwym myciu zębów Mikuś idzie do łóżka. Ale wkrótce staje się jasne, że pluszowy króliczek zniknął. . .

 

Seria z Mikusiem to książeczki dźwiękowe, które w prosty, a jednocześnie zabawny sposób poruszają tematy bliskie maluchom. To między innymi korzystanie z nocnika, przygotowanie do przedszkola, chodzenie spać. Piękne ilustracje, uroczy bohater, realistyczne dźwięki zachwycą każdego malucha. Śliczne ilustracje odpowiednie dla chłopców i dziewcząt. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)