30.9.21

Angela Ngyuen, Kawaii. Jak rysować naprawdę urocze zwierzęta // Kawaii. Jak rysować naprawdę uroczo? Dookoła świata…
Angela Ngyuen, Kawaii. Jak rysować naprawdę urocze zwierzęta // Kawaii. Jak rysować naprawdę uroczo? Dookoła świata…

Wydawnictwo Arkady

Ilość stron 128

Okładka miękka 


Angela Nguyen jest ilustratorką i autorką mieszkającą w Seattle w USA, znaną ze swoich uroczych ilustracji inspirowanych popkulturą, grami wideo i psami. Podróżuje po świecie, prezentując swoje prace na konwencjach sztuki. Jest autorką uroczej serii Kawaii.„Kawaii: Jak rysować naprawdę urocze zwierzęta” podpowie, jak rysować 100 różnych stworzeń właśnie w uroczy sposób. Nie wierzysz, że mewy i płaszczki mogą być słodziutkie i urocze? Zajrzyj do tej książki!

Nie potrzebujesz żadnych specjalistycznych narzędzi ani materiałów, aby zacząć rysować słodkie rzeczy: wystarczy długopis, kartka papieru i gotowe!

W swojej najnowszej książce artystka i ilustratorka Angela Nguyen zaczyna od nauki podstawowych technik kawaii poprzez szybkie i łatwe ćwiczenia dotyczące podstawowych kształtów, efektów i stylu. W książce znajduje się niezliczona ilość zwierzątek - od tych domowych po egzotyczne. Przejrzyste i łatwe instrukcje skłonią do natychmiastowego rysowania

Idealna książka dla początkujących. 

.


Kawaii. Jak rysować naprawdę uroczo? Dookoła świata…

Ilość stron 128

Okładka miękka 


Kolejna książka z serii „Kawaii” olśniewa najsłodszymi zabytkami, jakie można sobie wyobrazić, w tym rzymską fontanną di Trevi, operą w Sydney, japońską górą Fuji, znakiem Hollywood w USA czy też czaszką w Meksyku.


Praktyczne podejście autorki pomoże początkującym artystom nauczyć się rysować w domu w uroczym stylu kawaii. Przejrzyste diagramy krok po kroku są proste i sprawiają, że bardzo łatwo jest postępować zgodnie z instrukcjami.


Każda rozkładówka to pocztówka z innego miejsca, skupiająca się na punktach orientacyjnych, stworzeniach, zwyczajach, kostiumach, jedzeniu. Narysuj kultowe rzeczy ze wszystkich zakątków globu w domowym zaciszu! Urocza książka odpowiednia zarówno dla początkujących, jak i tych, którzy potrafią rysować.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)