2.9.21

Urszula Kozłowska, Zwierzątkowe abecadło
Urszula Kozłowska, Zwierzatkowe abecadło 

Wydawnictwo Olesiejuk 

Okładka miękka

Ilość stron 32 


Dzisiaj chciałabym Wam książkę z wierszykami dla nieco starszych dzieci. Dlaczego starszych ? Ponieważ ma delikatne kartki, które według mnie (i przeżyć z moimi dziećmi :D) nie nadają się dla takich malutkich rączek. 


Wiersze Urszuli Kozłowskiej po prostu kochamy. Mamy dwie książeczki jej autorstwa i nieustannie są czytane. Dlatego kiedy otrzymaliśmy „Zwierzątkowe abecadło” od razu zabraliśmy się do lektury. 
Przepięknie zilustrowana książka, która zachęci dziecko do nauki czytania i poznawania literek. Znajdują się w niej krótkie, rymowane wierszyki, które ułatwią zapamiętanie literek alfabetu. A jak aligator, B jak baran … Ż jak żmija. 


Dzieciaki bardzo chętnie naśladują odgłosy zwierzątek, więc wierszyki w niej zaprezentowane będą również doskonałym ćwiczeniem i wspaniałą zabawą. Idealna dla miłośników zwierząt. 


Całość okraszona jest zachwycającymi  ilustracjami. Świetna pozycja dla dzieciaczków, które kochają zwierzątka i wierszyki oczywiście ;) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)