21.9.21

Wielka rzecz! Bing
Wielka rzecz! Bing 

HarperKids Polska

Okładka twarda  

Ilość stron 10 


Króliczek Bing absolutnie nie traci na swojej popularności i koje dzieci ciagle do niego chętnie wracają. Najnowsza kartonówka „Bing wielka rzecz” to urocza książeczka w interesującym formacie. 
Przebieranki z Koko, przytulanki z Flopem, zabawy w parku z Pando albo odwiedziny u kotki Mieci i jej kociaków – wszystko, co robi Bing, to naprawdę wielka rzecz! To interesująca historia, z której poznamy różne zwyczaje Binga i jego przyjaciół. 


Bardzo podoba mi się to wydanie, szczególnie jeśli chodzi o nietypowy i oryginalny format, który na pewno zainteresuje maluszka, czyli kształt króliczka Binga. U nas kilka razy dziennie chłopcy przekładają, przeglądają, dotykają. 


Idealny pomysł na prezent już dla dwulatków. Wydanie jest bardzo solidne, w twardej oprawie, a dodatkowo bezpieczne ze względu na nietypowy format. Żadne dziecko podczas przeglądania nie zrobi sobie krzywdy. W książeczkach znajduje się mnóstwo kolorowych ilustracji, pięknych barw i sympatycznych, uroczych bohaterów. Głównym atutem jest walor edukacyjny, ponieważ dziecko czegoś się nauczy. Serdecznie polecam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)