10.9.21

Urszula Kuncewicz-Jasińska, Aleksander Jasiński, Wielkie małe zwierzę
Urszula Kuncewicz-Jasińska, Aleksander Jasiński, Wielkie małe zwierzę

Wydawnictwo Alulalu 

Okładka twarda 

Ilość stron 35


Dzisiaj wraz z Wydawnictwem Alulalu i książką „Wielkie małe zmierzę” wybierzemy się do lasu i zdobędziemy pewien szczyt ;) 


Historia ta skupia się na mrówce, która postanawia zdobyć szczyt bukowego drzewa. W trakcie wyprawy spotyka różne zwierzęta, o wyjątkowych umiejętnościach i o różnorodnym wyglądzie. Jednakże ostatecznie stwierdza, iż najlepiej dla niej to  być właśnie mrówką… 

Z książki płynie morał, że sukcesem wcale nie musi być zdobycie szczytu, że warto się starać. To także przypomnienie, że choć różnimy się od siebie, wszyscy jesteśmy wyjątkowi, , żeby doceniać siebie.  


Na uwagę zasługuje nie tylko ciekawa historia, ale również piękne wydanie. Duży format z błyszczącymi ilustracjami oraz piękne, jesienne, żywe ilustracje. Również autorzy przygotowali ścieżkę, którą wędrowała mrówka i mały czytelnik może aktywnie uczestniczyć w lekturze wodząc paluszkiem po kartach powieści. Raz czytamy ją w poziomie, a raz w pionie, co jest również dużym urozmaiceniem. 


Do książki również zostały dołączone piękne naklejki. Mnie jak najbardziej się podoba. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)