3.9.21

Clara Mas Bassas, Zajadamy bez mamy
Clara Mas Bassas, Zajadamy bez mamy 

Wydawnictwo Debit

Okładka twarda 

Ilość stron 32


Kwestią, która zwykle niepokoi większość rodzin z małymi dziećmi jest oczywiście  jedzenie. Dziecko powinno jeść samodzielnie, posiłek musi być odpowiednio zbilansowany i zdrowy, a sama chwila obiadu powinna przebiegać w miłej i spokojnej atmosferze… Cóż, drodzy rodzice dobrze wiecie, że czasem się tak nie da ;) 


Clara Mas Bassas, to specjalistka edukacji emocjonalnej, autorka bestsellera „Zasypiamy bez mamy” i ponownie podbija nas interesującą książką o jedzeniu „Zajadamy bez mamy”,  aby pomóc w jednym z najważniejszych momentów dnia, który to czasami staje się koszmarem dla całej rodziny.

„Zajadamy bez mamy” opowiada historię pięcioletniej Leny, która ma trudności z siedzeniem przy stole podczas posiłku, a a czasem nawet z samodzielnym podnoszeniem widelca. 


Rodzice pomogą jej odkryć, że samodzielne jedzenie to nie lada przygoda! Historia, która zawiera proste porady i skuteczne instrukcje od specjalisty od edukacji emocjonalnej, jak pomóc dziecku w tej ważnej, codziennej sprawie. Bardzo potrzebna książka, która pomoże wypracować prawidłowe wzorce żywieniowe u dzieci, o samodzielności przy stole, a także będzie nieocenionym wsparciem dla rodziców. Zdecydowanie polecam! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)