18.9.21

Marcin Kostrzyński, Plotki o zwierzętachMarcin Kostrzyński, Plotki o zwierzętach 

Zielona Sowa

Okładka twarda 

Ilość stron 64


Wydawnictwo Zielona Sowa znane jest z pięknych wydań dla najmłodszych. Nie było inaczej z „Plotkami o zwierzętach”, które starał się zdementować Marcin Kostrzyński. 


Czy sójka na pewno odlatuje za morze?

Czy sarna to samica jelenia?

Czy przysmakiem bocianów są żaby?

Czy jeż nosi na grzbiecie cokolwiek oprócz igieł?

Czy zimorodki przychodzą na świat zimą?

Czy lis faktycznie jest taki szczwany?

Czy sroka to złodziejka?

Czy wiewiórka to na pewno taka miła, puszysta basia?


Niesamowicie intrygująca książka, w której znajdziecie odpowiedzi nie tylko na powyższe pytania, ale i na wiele innych. Autor nie tyle dementuje plotki, które się utarły na temat niektórych zwierząt, ale przede wszystkim dzieli się ogromem wiedzy. Jesi chcecie uwrażliwić dziecko na otaczający świat i zaszczepić miłość do zwierząt to myślę, że ta książka idealnie się sprawdzi. Młodsi będą słuchać z szeroko otwartymi ustami, a starsi mogą już samodzielnie czytać ten fascynujący tekst. Nie sposób nie wspomnieć o obłędnych ilustracjach, które wręcz przemawiają do czytelnika. Całość wydana jest w twardej oprawie, dużym formacie i na grubym papierze. 


W Waszej domowej biblioteczce koniecznie powinno znaleźć się miejsce na tak bardzo interesującą książkę i jednocześnie oszałamiające wydanie. Z Całego serca polecam. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)