27.9.21

Anita Głowińska, Akademia Kici Koci. Kształty

Anita Głowińska, Akademia Kici Koci. Kształty

Media Rodzina

Okładka twarda 

Ilość stron 12


Seria „Akademia Kici Koci” pozwoli maluszkom zrobić pierwszy krok w kierunku zdobywania umiejętności niezbędnych na wstępnym etapie edukacji. Dzieci nie będą mogły się oprzeć, aby uczyć się ze swoimi ulubionymi bohaterami. 

W najnowszej publikacji „Kształty” maluch poznaje proste formy obecne w najbliższym otoczeniu, takie jak koło, trójkąt czy kwadrat, a także tych bardziej złożonych – jak gwiazda. Dzięki tej książeczce wskazywanie i nazywanie kształtów oraz ich kombinacji stanie się znakomitą i rozwijającą zabawą.


Książeczki o Kici Koci to idealny pomysł na prezent. Wydanie jest duże, bardzo solidne, w twardej oprawie, bezpieczne z zaokrąglonymi rogami i z kartonowymi stronami. Dziecko podczas przeglądania nie zrobi sobie krzywdy. W książeczkach znajduje się mnóstwo kolorowych ilustracji. Głównym atutem jest walor edukacyjny. Kicia Kocia i Nunuś to jedni z naszych ulubionych bohaterów. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)