24.9.21

Wojciech Widłak, Wesoły Ryjek - Zegary // Cztery pory roku // Kosmos
Wojciech Widłak, Wesoły Ryjek - Zegary // Cztery pory roku // Kosmos 

Media Rodzina

Okładka miękka 

Ilość stron 24


„Wesoły Ryjek” to pełna humoru seria książeczek o przygodach niezwyczajnego bohatera, choćby z powodu imienia, ale również tego, co mu się przydarza. Wesoły Ryjek (wraz z rodzicami i ulubioną przytulanką) odkrywa świat i dowiaduje się wielu ciekawych rzeczy. Nasza przygoda z książeczkami o Wesołym Ryjku trwa już jakiś czas, a teraz do naszych zbiorów dołączyły bardzo interesujące kolorowanki-zgadywanki :)


Wydawnictwo przygotowało 3 książeczki o następującej tematyce :

•Zegary - maluszki dowiedzą się, po co tak właściwie są zegarki, czym jest zegar słoneczny, o której godzinie wyskakuje kukułka z zegara, poznają dawny zegar szafkowy

•Kosmos - dzieciaki poznają Układ Słoneczny, Konstelację Wielkiego i Małego Wozu, narysują własną rakietę 

•Cztery Pory Roku-najmłodsi dowiedzą się, czym charakteryzują się poszczególne pory roku, co zabrać na majówkę, co można zrobić z kasztanów, poznają różne rodzaje liści. 


Ale to tylko część ćwiczeń, które mogą wykonać przedszkolaki. Książeczki składają się, aż z 24 stron interesujących ćwiczeń, które dzięki kredkom oraz wyobraźni wyzwolą kreatywność i inwencję twórczą. Myślę, że doskonale sprawdzą się podczas wyjazdu lub wyjścia choćby do restauracji. Doskonała jakość, mnóstwo humoru, urocze ilustracje, sympatyczny bohater i niska cena. Idealna propozycja dla najmłodszych! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)