8.9.21

Propozycje dla najmłodszych od Wydawnictwa Wilga
Propozycje dla najmłodszych od Wydawnictwa Wilga


Zawsze na nowości z serii „Krok po kroku” od Wydawnictwo Wilga czekamy z niecierpliwością. Jest to jedna z naszych ulubionych serii dlatego bardzo się cieszę, że do nas już dotarły egzemplarze :) 

Elementarz 3-latka

Okładka twarda

Ilość stron 20


W "Elementarzu 3-latka" maluch znajdzie wiele informacji oraz ciekawych i kolorowych zadań, które pomogą mu połączyć zabawę z nauką. Razem z Zosią i Ignasiem będzie krok po kroku odkrywał tajemnice otaczającego świata i zdobywał potrzebną wiedzę, rozwijając koncentrację, spostrzegawczość, sprawność manualną, zręczność, a także umiejętność wypowiedzi. Uzupełnieniem "Elementarza" są "Ćwiczenia 3-latka. Krok po kroku".


Ćwiczenia 3-latka oraz Ćwiczenia 2-latka 

Okładka twarda

Ilość stron 48


W Ćwiczeniach dziecko znajdzie wiele ciekawych i kolorowych zadań, które pomogą mu połączyć zabawę z nauką. Razem z Zosią i Ignasiem oraz Hanią i Stasiem będzie krok po kroku odkrywał tajemnice otaczającego świata i zdobywał potrzebną wiedzę, rozwijając koncentrację, spostrzegawczość, sprawność manualną, zręczność, a także umiejętność wypowiedzi. W środku także komplet naklejek.


Książkożercy. Czytam metodą sylabową 

Okładka twarda

Ilość stron 112


Książkożercy to trzypoziomowa seria przeznaczona dla dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę z czytaniem. Elementarz sylabowy Książkożercy to uzupełnienie kolekcji książeczek. Książka została przygotowana w oparciu o metodę symultaniczno-sekwencyjną (sylabową) nauki czytania, polecaną przez najlepszych nauczycieli i metodyków nauczania wczesnoszkolnego. Stopniowe wprowadzanie liter, sylab, pełnych słów i coraz trudniejszych czytanek oraz zadań ułatwi dziecku szybką naukę płynnego czytania, a urozmaicone zadania sprawią, że stanie się ona przyjemnością. Kolorowe, wesołe ilustracje, przyciągną wzrok małego czytelnika i zachęca do dalszej nauki.

Wszystkie najnowsze publikacje okazały się bardzo przyjemne, rewelacyjne skonstruowane, pięknie zilustrowane, które łączą naukę i zabawę. Musimy jeszcze zaopatrzyć się w „Elementarz 2-latka” :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)