24.9.21

Opowieść filmowa - My little Pony // Spirit. Mustang z Dzikiej Doliny
Opowieść filmowa - My little Pony // Spirit. Mustang z Dzikiej Doliny 

HarperKidsPolska 

Okładka twarda  


Obydwie dzisiejsze książkowe propozycje skierowane są do fanów koników. 


My Little Pony. Opowieść filmowa

Autor: Karolina Marcinkowska

Oprawa: twarda

Ilość: 72 strony

 

Opowieść o filmowych przygodach nowego pokolenia kucyków – Sunny Starscout, Hitcha Trailblazera, Izzy Moonbow oraz sióstr Zipp Storm i Pipp Petals. Fantastyczna, mądra, pełna humoru i trzymająca w napięciu historia ilustrowana oryginalnymi klatkami z animacji pozwoli przeżyć filmową przygodę raz jeszcze! Akcja książki toczy się wiele lat po wydarzeniach znanych z serialu o przygodach Twilight Sparkle i jej przyjaciółek z Ponyville.


Fantastyczna, mądra - uczy tolerancji, pełna humoru i trzymająca w napięciu historia. Brokatowa okładka, śliczne kucyki i piękna opowieść  - ta książka to istne cudeńko, które zachwyci wszystkie dziewczynki. 

 
Spirit Mustang z Dzikiej Doliny. Opowieść filmowa

Autor: Claudia Guadalupe Martinez

Oprawa: miękka

Ilość : 128 stron


Powieść oparta na motywach nowego filmu pełnometrażowego wprowadza czytelnika do świata bohaterów znanych z serialu Spirit Riding Free (Mustang. Duch wolności). Choć Lucky ma talent do wpadania w kłopoty, zawsze może liczyć na pomoc przyjaciółek: Pru i Abigail, które wyciągną pomocną dłoń i nauczą, jak postępować z końmi i jak przetrwać na Dzikim Zachodzie!


Osobiście sama widziałam kilka odcinków tej bajki i bardzo mi się podobały. Zupełnie jakbym przeniosła się w czasie, kiedy mnie fascynowały konie. A książeczkę bardzo szybko się czyta mimo tylu stron. 


Obydwie książki mają zaokrąglone rogi, więc są bezpieczne dla najmłodszych czytelników. Również dzięki dużej czcionce starszy czytelnik może samodzielnie je czytać. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)