3.9.21

Akademia mądrego dziecka. Moja pachnąca książeczka z kolorami
Akademia mądrego dziecka. Moja pachnąca książeczka z kolorami

Wydawnictwo HarperKids

Okładka twarda 

Ilość stron 10 


„Akademia mądrego dziecka. Moja pachnąca książeczka z kolorami” to nowa seria książeczek przeznaczona dla najmłodszych. Na każdej stronie maluch uczy się nowych kolorów, poznaje rzeczy powiązane z daną barwą oraz dzięki potarciu paluszkiem o stronę poznaje zapachy. Piękne kolorowe ilustracje sprawiają, że dzieci z przyjemnością odkrywają świat wokół siebie i chętnie się uczą.„Na targu” znajdują się czosnek, miód, melon, mięta, truskawka, kurczak i lawenda. W „Owocach” poznajemy jabłko, kokosa, pomarańczę, maliny, winogrono, czekoladę oraz wiśnię. Podoba mi się, że strony zapachowe przedstawiają ilustracje autentyczne, czyli prawdziwe owoce i warzywa. Oczywiście strony pachną obłędnie. 


Książeczki te angażują wszystkie zmysły - węch, wzrok, dotyk, a nawet smak, bo po obejrzeniu takich pyszności od razu burczy w brzuchu :D 


Książeczki edukacyjne pomagają w poznaniu otaczającego nas świata, wzbudzając ciekawość i zachwycając formą wydania. Wzmocnione strony są grube, zapewniając wytrzymałość i długie użytkowanie, a dzięki zaokrąglonym rogom, książeczki są bezpieczne. W serii ukazały się również „Moje pierwsze zapachy” oraz „Zapachy świata”. Wydawnictwo z każdą kolejną premierą mnie coraz bardziej zaskakuje. Pozytywnie oczywiście  :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)