5.9.21

Magdalena Schatt-Skotak, Frania w amfiteatrzeMagdalena Schatt-Skotak, Frania w amfiteatrze 

Narodowe Centrum Polskiej Piosenki 

Okładka twarda 

Ilość stron 32


Jak tam się ma u Was sprawa z festiwalami muzyki ? Pandemia pokrzyżowała wszystkim plany, ale powoli, powoli wszystko wraca do normy (nawet Targi Książki, które już niedługo ;) Dzisiaj chciałabym Wam pokazać książeczkę, która zabiera czytelnika w podróż za kulisy sceny festiwalowej. 

Frania to urocza i sympatyczna kilkuletnia dziewczynka, która wybiera się do Narodowego Centrum Polskiej Piosenki, gdzie pracuje jej tata. Dzień początkowo zapowiada się nudno, ale okazuje się w końcu atrakcyjną i ekscytującą przygodą. Dziewczynka po raz pierwszy w życiu bierze udział w finałowym koncercie opolskiego festiwalu.


Bardzo mile zostałam zaskoczona, gdyż publikacja ta okazała się niezwykle ciekawą lekturą. Autorka zabiera czytelnika za kulisy sceny festiwalowej, ale również wciąga w pewne śledztwo. Dlatego jeśli Wasze pociechy lubią troszkę pogłówkować, a przy okazji kochają muzykę książka na pewno ich zainteresuje. 


Podoba mi się również oprawa graficzna. Książka została wydana w twardej oprawie i na błyszczącym papierze. Ilustracje są niezwykle staranne, bohaterowie sympatyczni, a duża czcionka pozwoli na samodzielne czytanie. Bardzo interesująca publikacja. 


Książkę możecie kupić TUTAJ 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)