3.6.22

Rosie Hall, Psychologia dla początkujących


Rosie Hall, Psychologia dla początkujących 

Wydawnictwo Papilon 

Okładka twarda 

Ilość stron 


Psychologia to nauka badająca mechanizmy i prawa rządzące psychiką oraz zachowaniami człowieka. Psychologia bada również wpływ zjawisk psychicznych na interakcje międzyludzkie oraz interakcję z otoczeniem.


Dlatego też, aby pogłębić ten temat przychodzi z pomocą wydawnictwo Papilon z książką „Psychologia dla początkujących”. Publikacja ta została podzielona na siedem rozdziałów (eksperymenty, kluczowe funkcje umysłu, myśli i decyzje, różnice między ludźmi, dorastanie i rozwój, jesteśmy istotami społecznymi, mózg a zdrowie psychiczne), a w niej zostało wyjaśnione m.in. czym jest psychologia, czym zajmuje się  psycholog, jak działa mózg, czym są choroby psychiczne, co może wspomóc pracę mózgu itp. 
W pełni zilustrowana i wypełniona przykładami ze świata, ta książka wyjaśnia podstawy psychologii, od tego, jak ludzie myślą, czują się i zachowują, po to, jak naukowcy mogą badać i mieć pewność, co faktycznie dzieje się w mózgach innych ludzi. Bardzo podobają mi się kolorowe ilustracje i różnorodne diagramy oraz tabelki ;)


Koniecznie zajrzycie do zakładki nowości


Książkę zamówiłam w księgarni TaniaKsiazka.pl  


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)