4.6.22

Trenton Lee Stewart, Ryzykowna podróżTrenton Lee Stewart, Ryzykowna podróż 

Wydawnictwo Dwukropek 

Okładka twarda 

Ilość stron 496


Tajemne Bractwo Pana Benedykta staje przed nowym wyzwaniem. Reynie, Kate, Tyczka i Constance ponownie się spotykają – tym razem muszą odnaleźć pana Benedykta, a mają na to tylko tydzień. Wszystko wskazuje na to, że ich opiekun wpadł w pułapkę przygotowaną przez swojego złego bliźniaka, pana Kurtyna. Czy dzieciom uda się pomóc panu Benedyktowi? Jak poradzą sobie w pełnej zagadek podróży i dokąd zaprowadzą ich tajemnicze wskazówki? I czy zdążą na czas? 


Pierwsza książka „Tajemne Bractwo Pana Benedykta” spodobała mi się tak bardzo, że drugą część chciałam przeczytać niedługo potem. Byłam zachwycona, widząc więcej Tajemniczego Bractwa Pana Benedykta, ponieważ historia jest bardzo przyjemna, a postacie zabawne.


Okładka, w której próbowano wcielić tak wiele rzeczy z książki, bardzo mi się podobała. Ilustratorka wykonała świetną robotę.


Autor nigdy nie przemawia do swojej dziecięcej publiczności. To zawsze dobry znak, gdy autor książek dla dzieci nie zwraca się do nich z góry. Podobnie jak pierwsza książka z serii, porusza wiele zagadnień/tematów, które można omówić. Na przykład, wychowanie, dumę i sposób radzenia sobie z nią, zaufanie, posłuszeństwo/nieposłuszeństwo, kwestię dobra i zła. Ogólnie cudownie zachwycająca lektura.


W dodatku ta okładka 😍 jestem zachwycona !

.

.

.

Znacie ? :)

.

.

.

#tajemncebractwopanabenedykta

#wydawnictwodwukropek #bookaholic #booklove #BookNow #bookphotography #booking #bookstagrammer #bookporn #booklovers #bookstore #booksofinstagram 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)