9.6.22

Opowieści z Bukowego Lasu. Tom 2. Chór


Opowieści z Bukowego Lasu. Tom 2. Chór

Wydawnictwo Egmont

Okładka twarda 

Ilość stron 32


Sowa Luna poszukuje chórzystów, którzy wystąpią na koncercie słynnego kociego śpiewaka Romea.


Różyczka Rabatek jest wielką miłośniczką jego talentu. Razem z braćmi wyrusza na wyprawę przez las, żeby spełnić swoje największe marzenie... Zaśpiewać ze swoim idolem! Rodzina Rabatków powraca na kartach komiksu. Wesołe króliczki zapraszają do wspólnej zabawy w swoim baśniowym, kolorowym świecie.

Dzieci (i rodzice) nie będą w stanie powstrzymać się od śpiewania do czytania. Ten drugi tom jest naprawdę przyjemnym komiksem dla dzieci (od 3 do 8 lat). Nie wspominając już o tym, że rysunek Jouannigot jest zawsze na wierzchu, słodki, jak to możliwe. Swój punkt kulminacyjny osiąga podczas całostronicowego panelu, gdzie dziesiątki wiewiórek wirują od winorośli do winorośli na drzewach… winorośl w pewnym sensie, ale bez śpiewu. Cudne wydanie ! 

.

.

.

.

.

Jak Wam się podoba ? :)

.

.

.

#komiks #grafika #ilustracje 

#mojewszystko #dzieciństwo #czytamy #czytaniejestfajne #czytambolubię #synekmamusi #kreatywniezdzieckiem #czaszdzieckiem #kochanieprzezczytanie #maluszek #całapolskaczytadzieciom 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)