28.6.22

Hannah Porter - Podnieś klapkę. Kocham psy // Kocham koty






Hannah Porter - Podnieś klapkę. Kocham psy // Kocham koty 

Wydawnictwo Jupijo 


Dzisiejsza dwie książeczki są idealne dla fanów zwierzątek domowych, czyli piesków i kotków :) 


Kocham psy 

Jak poznać, że pies jest szczęśliwy? Jaką rasę szczeniaka powinieneś kupić? Jaki jest największy pies? Poznaj dziesiątki psów - od designerskich psiaków i pracujących psów gończych po chytre wilki i zabawne szczenięta. W książce znajdują się opisy kilkudziesięciu ras psów, a także wskazówki dotyczące ich starannej pielęgnacji. W jaki sposób zadbać o czworonoga, aby cieszył się zdrowiem, dobrym samopoczuciem i kondycją? 









Kocham koty 

Czy umiesz czytać z ogona kota? Czym karmić kociaka? Który kot jest najbardziej puszysty? Ta wciągająca książka zawiera 60 pytań, które informują i zachwycają nowe pokolenie miłośników kotów. Dowiedz się, ile lat powinien mieć kociak, zanim go adoptujesz. Naucz się rozszyfrowywać język kota. Autorka nie ograniczyła się do kilku podstawowych kotów. Ciekawy świata czytelnik pozna tu popularne dachowce, dumne koty syjamskie, leniwe persy oraz koty żyjące na wolności. Łącznie daje to kilkadziesiąt różnorodnych ras kotów.



Całość została przedstawiona w wyjątkowo prosty i zrozumiały sposób, a w przyswajaniu informacji pomagają dzieciom liczne ruchome elementy. Podnieś klapki, aby odpowiedzieć na mnóstwo zabawnych pytań. Polecam w wieku około 5+. Chociaż młodsze dzieciaki będą miały ogromną frajdę z podnoszenia klapek ;) Bardzo ważna i potrzebna książka. 

.

.

.

Jesteście team kot czy pies ? :D

.

.

.

.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)