8.6.22

Podświetl i odkryj. Ludzkie ciało // Święta dookoła świataPodświetl i odkryj. Ludzkie ciało // Święta dookoła świata

Wydawnictwo Apipapi

Okładka twarda 


Kolejne dwie bardzo interesujące pozycje, z którymi powinniście się zapoznać! Przynajmniej Wasze dzieciaki ;)


Ludzkie ciało 

Odkryj sekrety ludzkiego ciała dzięki temu pięknemu tytułowi. Dzieci mogą zobaczyć, jak mięśnie napinają się podczas kopania piłki nożnej, obserwować, jak jedzenie przemieszcza się przez układ trawienny, gdy zjadane jest jabłko, i zerknąć na szkielet trzymający małego chłopca w pozycji pionowej, gdy jest mierzony jego wzrost. Obejmuje także wiele innych tajemnic ludzkiego ciała. Unikalny projekt książeczki pozwala dzieciom odkryć schowany obrazek, trzymając kartkę pod jasnym światłem lub świecąc latarką za kartką.Święta dookoła świata

Zobacz jak świętuje się w Nowy Rok, czego dzieci szukają w Wielkanoc oraz kto kryje sie pod Halloweenowym przebraniem!

Każda strona zabierze Cię za kulisy innego wspaniałego święta, festiwalu lub uroczystości. Do doskonały wstęp do rozmowy o świętach, kulturach i zwyczajach na całym świecie!

Znajdziesz tu między innymi takie święta jak: Walentynki, Chanuka, Holi czy Kwaanza. 


Ta książka jest niesamowita. Świetnie się bawiliśmy świecąc latarką. Ilustracje są naprawdę ładne i podobały nam się wszystkie dodatkowe informacje na końcu książki.


Bardzo interesujące wydania, piękna grafika i czary mary z latarką ;) polecam Wam tę serię! 

.

.

Co sądzicie o tym wydaniu? :)

.

.

.

#latarka #podświetliodkryj #ludzie #świat #world #czytamdziecku #mamaczyta #bookworm #kidsbookstagram #littlebookworm #dzieciństwo #kochanieprzezczytanie #całapolskaczytadzieciom #jestemmamą #mojewszystko #bookoftheday 

#booksbooksbooks #czytaniejestfajne 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)