12.6.22

Leanne i Sara Miller, Raz dwa trzy idziemy na party

Leanne i Sara Miller, Raz dwa trzy idziemy na party

Wydawnictwo Amber

Okładka twarda 


„Ruszaj w podróż po egzotycznych krainach, tropikalnych dżunglach i piaszczystych pustyniach.

Kogo spotkasz po drodze na to party magiczne?

Znajdź te wszystkie stworzenia, co nazwy mają tak śliczne!

Oto pełna kolorów i kształtów zwierząt parada.

Nie dostrzec ich i nie policzyć – po prostu nie wypada!”


Liczenie od jednego do dziesięciu nigdy nie było tak zabawne dzięki tak interesującej książce pełnej zwierząt, napisanej przez siostrzany duet Leanne i Sarę Miller.


Od olśniewających, ciemnoniebieskich wód po tropikalne dżungle i ośnieżone szczyty górskie — policz egzotyczne stworzenia i zobacz, kto jeszcze ukrywa się w ich magicznym świecie.

Każda rozkładówka w tej pięknej książce przedstawia nowe siedliska zwierząt, od oceanów i wierzchołków drzew po zaśnieżone góry i tropikalne dżungle.


Mnóstwo zwierząt do wykrycia na każdej stronie, plus dodatkowa strona na końcu, która zachęca małych czytelników do znalezienia jeszcze większej liczby zwierząt!


To zdecydowanie cudowna i godna uwagi publikacja dla dzieci. Kolorowa, ekscytująca, interaktywna lektura. Daje młodym czytelnikom w każdym wieku wyjątkowe wrażenia. Gorąco polecam i mam nadzieję, że pojawią się inne publikacje tego duetu. Nas absolutnie zachwyciła :) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)