7.6.22

Giles Andrae, Niedźwiadku mały, jesteś wspaniałyGiles Andrae, Niedźwiadku mały, jesteś wspaniały 

Wydawnictwo Amber

Okładka twarda 

Ilość stron 40


Święto indywidualności, samoakceptacji i odwagi, by się wyróżnić - idealna książka, która zachęci wszystkich maluchów do bycia dumnymi z bycia sobą i pokazania im, że nie muszą być tacy jak inni, szczególnie jak starsi bracia lub siostry.


Delwi, mały niedźwiedź grizzly, jest pod wrażeniem swojego starszego brata Klarensa - jest duży, odważny i silny, wszystko to, co według Delwiego powinien mieć niedźwiedź grizzly. Aż pewnego dnia odkrywa swój wyjątkowy talent, który daje mu radość i poczucie własnej wartości.


Czytaliśmy tę książkę kilka razy od czasu jej pojawienia się i jest zdecydowanym hitem.

Kochamy „Żyrafy nie potrafią tańczyć”, a ta publikacja według nas z pewnością ma ten sam urok.

Mały mol książkowy powiedział, że podobała jej się ta książka, ponieważ Delwi jest miły dla swojego brata. Jako dorosła pokochałam też tę książkę. Czyta się tak dobrze na głos - tekst płynie, a rymy nie są wymuszone. Przesłanie też jest piękne i mądre  – bądź sobą i bądź szczęśliwy.


Śledź Delwiego w jego odważnej podróży do zaakceptowania tego, kim jest i pokochania siebie. Niesamowite ilustracje w jasnych, pięknych kolorach. Nam się podoba ;) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pięknie dziękuję za każdy komentarz. Moje opinie są całkowicie subiektywne, więc jeśli nie zgadzasz się ze mną, jak najbardziej to szanuję.
Zapraszam na mój instagram @readingmylove ;)